מי אנחנו?

חברת OK Simple בעלת ניסיון רב בהדרכות לחברות המובילות במשק מכל התחומים בלימודי Office תוך התמקדות בתוכנת ה-Excel ומתאימה את החומר הלימודי לצרכי הארגון ובכך מייעלת באופן ניכר את תפעול העבודה היומיומי על העובד.

הסיפור שלנו

חברת OK SIMPLE הוקמה ב-2016 לאחר שעומר, הבעלים של החברה ראה במסגרת תפקידו בתור כלכלן שעבד עם החברות במשק הישראלי שרוב משתמשי ה-Excel לא עובדים בצורה יעילה ואף עובדים בשביל ה-Excel.

תוך כדי תנועה עומר גיבש מערכי שיעור על התכנים הרלוונטיים לכל מי שמעוניין להיות מקצועי ב-Excel.

לאחר שפתח את החברה וקיים לא מעט הדרכות לחברות המובילות במשק, עלה הצורך גם לבנות פרויקטיים מתקדמים ב-Excel וב-Power BI, לפלח את נתוני החברה ולהבין את "הסיפור" שמאחורי המספרים של החברה וכיצד באמצעות הנתונים החברה יכולה להתייעל.

חברת OK SIMPLE מקיימת הדרכות לעשרות חברות בכל התחומים ולפרטיים ומקימה מערכות מתקדמות ו-Dash Board בהתאם לצרכי החברה והלקוח.

המשימה

בראש ובראשונה: השילוב של יעילות ופרקטיקה!

ללמד כיצד לעבוד בצורה היעילה ביותר ב-Excel ובשאר תוכנות ה-Office עם יחס אישי ומקצועי לכל משתתף!

ולהשתמש בכל הטכנולוגיות הקיימות בכדי לייעל ולשפר את נתוני החברה.

OKSIMPLE במספרים

1

+

קורסים דיגיטליים
1

+

לקוחות מרוצים
1

+

הדרכות בחברות שונות
1

+

שנות ניסיון

מה אומרים עלינו

למען הקהילה​​

עומר קצביאן , הבעלים של OK Simple הינו בוגר תכנית IMPACT ללוחמים משוחררים. אחת ל-3 חודשים, עומר מעביר סדנת Excel למלגאי ובוגרי התכנית בהתנדבות מלאה!

במהלך הסדנא, עומר נותן תרגולים וטיפים המסייעים לכל אחד מהמשתתפים לעבוד באופן יעיל ומהיר יותר עם תוכנת האקסל ובכך להפוך את הנוסחאות באקסל לברורות וידידותיות יותר למשתמש!

×
×

עגלת קניות

תמיר הוא בוגר תואר ראשון ושני לכלכלה